Płatności

W naszym sklepie internetowym Hapybike.pl dostępne są następujące metody płatności za zamówienia:

KARTA KREDYTOWA - Po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na stronę Płatności Shoper, która obsługuje płatności kartami w naszym sklepie. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które trafią bezpośrednio do Twojego banku. Obsługiwane karty płatnicze: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro za pośrednictwem płatności Shoper. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.


PRZELEW ON-LINE - W tym przypadku operację zabezpiecza również serwis Płatności Shoper oraz DotPay. Po wybraniu swojego operatora zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Dostępne są usługi wszystkich największych banków w Polsce. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

ZA POBRANIEM - Zapłacisz za przesyłkę kurierowi przy odbiorze paczki.

PRZELEW TRADYCYJNY - Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Na wykonanie przelewu masz 7 dni od momentu złożenia zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

PJS Sport Krystian Jarosz
ul. Mogilska 51
31-545 Kraków 

mBank
40 1140 2004 0000 3702 7307 2730

Prosimy w tytule zamieścić informację: HappyBike - Zamówienie nr [tu proszę podać numer zamówienia].

SPRZEDAŻ RATALNA mBANK  (dotyczy wysyłki do Polski) - Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty, następnie wypełnij i wyślij wniosek kredytowy. Dane które wpiszesz powinny być poprawne, gdyż ewentualne błędy mogą utrudnić, przedłużyć lub wręcz uniemożliwić skorzystanie z kredytu.
Wstępna decyzja o przyznaniu lub odmowie przyznania kredytu zostanie niezwłocznie przesłana na wskazany we wniosku kredytowym adres e-mail.

Wszystkie szczegóły dotyczące składania wniosków kredytowych uzyskasz na stronie mBANK.

Uwaga! Minimalna kwota zamówienia przy jakiej można skorzystać z opłaty w formie rat wynosi 300 zł.

W przypadku zwrotu towaru zakupionego na raty, po odesłaniu towaru należy dokonać anulowania kredytu w banku, który go udzielił.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl