Producenci
Najnowsze rowery miejskie - jak wybrać dobry rower?

W niniejszym poście odpowiadamy na pytanie, jak wybrać nowoczesny, wygodny i dobry rower miejski.

1. Design

To już nie te czasy, kiedy nasze drogi wypełnione były jednakowymi, niczym nie wyróżniającymi się jednośladami. Nowoczesne rowery miejskie charakteryzują się bardzo bogatą rozpiętością dostępnych modeli. Wszechstronna kolorystyka, rozmaite konstrukcje ram, ciekawe dodatki, stylistyka nowoczesna, retro bądź sportowa – duży wachlarz wariantów rowerów miejskich to doskonała sposobność do tego, aby wybrać model perfekcyjnie dopasowany do twojej osobowości.

2. Parametry techniczne

Choć rowery miejskie nie są stworzone do jazdy sportowej ani wyczynowej, topowi producenci przykładają wszelkich starań, aby również i one odznaczały się dobrymi parametrami technicznymi. Chcąc mieć pewność, że jazda na rowerze będzie sprawiała ci pełną satysfakcję, a nie wprawiała w nadmierny wysiłek i przeciążenia mięśni i stawów, wybierz model z aluminiową ramą, dobrymi przerzutkami i markowym osprzętem. Kliknij tutaj, jeśli szukasz nowoczesnego i wygodnego roweru miejskiego.

3. Dodatkowe wyposażenie

Rower miejski powinien być dla ciebie jak najbardziej praktyczny i komfortowy w użytkowaniu. Nie zapomnij więc o uszytym na miarę twoich potrzeb wyposażeniu dodatkowym, jak bagażniki, koszyki, lampy, stopki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl