Producenci
Jak kupić rower górski?

Rowery górskie cieszą się wśród Polaków ogromną popularnością. Doskonale nadają się i do krótkich wypadów za miasto, i do dłuższych rowerowych wypraw, szczególnie w urozmaiconym terenie. Ich cechą charakterystyczną są grube opony, najczęściej o rozmiarze 26”, zaopatrzone z reguły w głęboki bieżnik umożliwiający jazdę po nierównościach, piasku czy błocie oraz prosta kierownica sprzyjająca panowaniu nad pojazdem w trakcie podskakiwania na wybojach.

Najbardziej interesujące modele rowerów górskich znajdziesz tutaj. Zanim jednak podejmiesz decyzję co do wyboru najlepszego dla siebie modelu, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie w pierwszym rzędzie mamy zamiar jeździć i czy nasza jazda będzie miała charakter głównie rekreacyjny, czy też raczej wyczynowy.

Od odpowiedzi na te pytania zależą tego rodzaju czynniki, jak konstrukcja ramy, kształt kierownicy, rodzaj amortyzacji, hamulce, waga roweru, wreszcie istotne znaczenie ma także jego cena. Dobrze dopasowany do indywidualnych cech właściciela oraz okoliczności jazdy pojazd to gwarancja wygody i satysfakcji z rowerowych wypraw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl